Велика радянська енциклопедія

Терофіти - це ... Що таке терофіти?

Терофіти

Терофіти (від грец. Theros - літо і phyton - рослина) - однорічні трави, що переживають несприятливий час року в вигляді насіння (багато хрестоцвіті, макові і ін.). Вид життєвої форми рослин. Великий Енциклопедичний словник. 2000.

Читати Далі
Адамян Петрос Іеронімовіч - це ... Що таке Адамян Петрос Іеронімовіч?

Адамян Петрос Іеронімовіч

Адамян Петрос Іеронімовіч (1849-91) - вірменський актор. На сцені з 1866. У 1879-88 виступав в Тбілісі, Баку, Шуші і ін. Один з найбільших трагіків. Серед ролей: Гамлет, Отелло ( "Гамлет", "Отелло" У. Шекспіра), Мікаел ( "Ще одна жертва" Г. М. Сундукяна). Великий Енциклопедичний словник. 2000.

Читати Далі
Псалтир 98: 5 - це ... Що таке Псалтир 98: 5?

Псалтир 98: 5

Звеличуйте Господа, Бога нашого, і вклонятися підніжжя Його, Він бо Святий! Іс. 6: 3 Об. 4: 8 Біблія. Старий і Новий заповіти. Сіноідальний переклад. Біблійна енциклопедія. . арх. Никифор. 1891.

Читати Далі
Брус - це ... Що таке бруса?

Брус

Брус - гімнастичний спортивний снаряд з 2 горизонтальних брусів-жердин, що зміцнюються в 4 стійках. Чоловіки змагаються на паралельних, жінки - на різновисоких брусах. Великий Енциклопедичний словник. 2000.

Читати Далі
БРАТУСЬ Сергій Микитович - це ... Що таке БРАТУСЬ Сергій Микитович?

БРАТУСЬ Сергій Микитович

БРАТУСЬ Сергій Микитович (р. 1904) - російський юрист, доктор юридичних наук, заслужений діяч науки Росії (1960). Праці з загальної теорії права і радянському цивільному праву. Великий Енциклопедичний словник. 2000.

Читати Далі