Велика радянська енциклопедія

Четверта книга Царств 8: 21 - це ... Що таке Четверта книга Царств 8: 21?

Четверта книга Царств 8: 21

І пішов Йорам до Цаіру, і все колісниці з ним; і коли він уночі встав і побив Едома, що оточували його, і керівників колесниць, але народ утік до наметів своїх. Біблія. Старий і Новий заповіти. Сіноідальний переклад. Біблійна енциклопедія. . арх. Никифор. 1891.

Читати Далі
БЕРЕЗІНСЬКИЙ ЗАПОВІДНИК - це ... Що таке БЕРЕЗІНСЬКИЙ ЗАПОВІДНИК?

БЕРЕЗІНСЬКИЙ ЗАПОВІДНИК

БЕРЕЗІНСЬКИЙ ЗАПОВІДНИК - у Вітебській і Мінській обл. Білорусії, у верхній частині бас. р. Березина. Заснований в 1925. Площа 76 201 га. Озера, болота. Соснові, вільхові та смерекові ліси. Бобер, видра, лось, кабан і ін. З 1979 біосферний заповідник. Великий Енциклопедичний словник. 2000.

Читати Далі
Автоматизму - це ... Що таке автоматизму?

Автоматизму

Автоматизму (физиол .) - здатність клітини, тканини або органу до ритмічної, періодичної або аперіодичної мимовільної діяльності без очевидних зв'язків із зовнішніми спонукальними причинами (напр., скорочення серця). Великий Енциклопедичний словник. 2000.

Читати Далі
Азорські острови (acores) - це ... Що таке Азорські острови (Acores)?

Азорські острови (acores)

Азорські острови (acores) - в Атлантичному ок. , На захід від Піренейського півострова. Територія Португалії. Ок. 2, 3 тис. Км & sup2. Населення 237 тис. Чоловік (1991). 9 островів вулканічного походження і кілька рифів. Висота до 2351 м (о. Піку). Вічнозелені ліси і субтропічні культури. Адміністративний центр і порт - Понта-Делгада.

Читати Далі
Велетні - це ... Що таке велетні?

Велетні

Іспол'іни (Бут. 6: 4; Чис. 13: 34) - на зріст, сильні і відважні люди давнини, які здавалися людям героями. Але в єврейському тексті тут стоїть слово, що означає "полеглі люди", як бачив їх Бог. ( см. Рефаїми) Біблія. Старий і Новий заповіти. Сіноідальний переклад. Біблійна енциклопедія. . арх. Никифор.

Читати Далі
БРАСЛЕТ - це ... Що таке БРАСЛЕТ?

БРАСЛЕТ

БРАСЛЕТ (франц. Bracelet) - кільцеподібне (зімкнуте або розімкнуте) прикраса з різноманітних матеріалів (металу, кістки, дорогоцінних і виробних каменів, оксамиту, розшитого бісером, золотими нитками або шовком і т.д.). Браслет носили головним чином на руках від зап'ястя до ліктя, а також на ногах, у щиколоток.

Читати Далі
ГАРАНТІЯ - це ... Що таке ГАРАНТІЯ?

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ - в цивільному праві - 1) термін, протягом якого покупець може пред'явити претензію постачальнику (продавцю) з приводу прихованих недоліків продукції (товарів ). 2) Термін, протягом якого виробник забезпечує стабільність якісних показників вироби. Великий Енциклопедичний словник. 2000.

Читати Далі
Бовуар (beauvoir) Симона де - це ... Що таке Бовуар (Beauvoir) Симона де?

Бовуар (beauvoir) Симона де

Бовуар (Beauvoir) Симона де (1908-1986), французька письменниця. Дружина Ж. П. Сартра. У романі "Гостя" (1943) - екзистенціалістські ідеї абсурдності світу. Роман "Мандарини" (1954) про життя французької інтелігенції. Ессеістскій книга "Друга стать" (1949) - визнана "Біблія фемінізму"; в 1974 Бовуар створила Лігу прав жінок.

Читати Далі