Велика радянська енциклопедія

Антадзе Ісаак (Додо) Костянтинович - це ... Що таке Антадзе Ісаак (Додо) Костянтинович?

Антадзе Ісаак (Додо) Костянтинович

Антадзе Ісаак (Додо) Костянтинович (1900-1978), режисер, актор, народний артист СРСР (1971 ). Очолював найбільші театри Грузії, в тому числі Грузинський театр імені Марджанішвілі і Російський театр імені Грибоєдова. Великий Енциклопедичний словник. 2000.

Читати Далі
Особисте - це ... Що таке особисте?

Приватне

ОСОБИСТЕ -ого; пор. Про що-л. , Що стосується тільки інтересів, відносин і т. П. Окремої особи (3 зн.). Про особисте ні слова. Протиріччя між особистим і суспільним. Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Асоціації книговидавців - це ... Що таке асоціації книговидавців?

Асоціації книговидавців

Асоціації книговидавців (АСКИ) - громадська і професійна організація трудових колективів книжкових і книжково-журнальних видавництв (місцеперебування - Москва). Заснована в 1990, сучасна назва з 1991. Представляє інтереси св. 150 видавництв усіх форм власності з країн - членів СНД. Заснувала (1990) Фонд розвитку книговидання ім.

Читати Далі
Гамалія Платон Якович - це ... Що таке Гамалія Платон Якович?

Гамалія Платон Якович

Гамалія Платон Якович (1766-1817) - російський математик і механік, почесний член Петербурзької АН (1800). Праці з теорії кораблебудування і кораблеводіння. Автор підручника "Вища теорія морського мистецтва" (1808). Великий Енциклопедичний словник. 2000.

Читати Далі
Верховодка - це ... Що таке верховодка?

Верховодка

Верховодка - найближчі до земної поверхні безнапірні підземні води, які не мають суцільного поширення; періодично накопичуються і потім зникають за рахунок випаровування або перетікання в більш глибокі горизонти. Великий Енциклопедичний словник. 2000.

Читати Далі
Іекуфііл - це ... Що таке Іекуфііл?

Іекуфііл

(Страх Божий) (1Пар. 4: 18) - син Іудіі, дружини Езри, батько Ештемої і засновник міста того ж самого найменування. Біблія. Старий і Новий заповіти. Сіноідальний переклад. Біблійна енциклопедія. . арх. Никифор. 1891.

Читати Далі