Сільськогосподарський словник-довідник

Болланд Жан - це ... Що таке Болланд Жан?

Болланд Жан

Болланд Жан (1596-1665), вчений-єзуїт, який поклав початок монументального критичного виданню житій святих (перша частина вийшла в Антверпені в 1643), що триває до теперішнього часу; по імені Болланда його видавці називаються болландістамі. Великий Енциклопедичний словник. 2000.

Читати Далі
Ісаєва Віра Василівна - це ... Що таке Ісаєва Віра Василівна?

Ісаєва Віра Василівна

Ісаєва Віра Василівна (1898- 1960), скульптор. Твори станкової, декоративної, монументальної пластики (пам'ятник "Мати-Батьківщина" на Піскаревському кладовищі в Санкт-Петербурзі, 1960, у співавторстві) відзначені лаконізмом форм, строгістю виразних засобів. Великий Енциклопедичний словник. 2000.

Читати Далі
Вспухнуть - це ... Що таке вспухнуть?

Вспухнуть

Вспухнуть & LT; -ну, -нешь & GT; , -ні; вспух, -ла, -ло; св. (МСВ. також пухнути). Роздутися, распухнуть. спухла нога. Повіки спухнули від сліз. & LT; Спухати, & LT; -аю, -аешь & GT; , -ает; НСВ. Спухання, -я; пор. Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Черни-Стефаньска (czerny Stefańska) Галина - це ... Що таке Черни-Стефаньска (Czerny Stefańska) Галина?

Черни-Стефаньска (czerny Stefańska) Галина

Черни-Стефаньска (Czerny Stefańska) Галина (р. 1922), польська піаністка. Гастролі (в тому числі з чоловіком - піаністом Л. Стефаньскім і дочкою - клавесиністка Е. Стефаньской-Лукович) в країнах Європи (в Росії з 1950 неодноразово). 1-я премія на Міжнародному конкурсі піаністів імені Ф. Шопена (Варшава, 1943).

Читати Далі
Гарбо (garbo) Грета - це ... Що таке Гарбо (Garbo) Грета?

Гарбо (garbo) Грета

Гарбо (garbo) Грета (наст. фам. Густафсон - Gustafsson) (1905-90), американська кіноактриса . За походженням шведка. у кіно з 1922. з 2-й пол. 20-х рр. стала "зіркою Голлівуду" в амплуа загадкової, фатальної жінки (фільми: "Божественна жінка", "Королева Христина", "Дама з камеліями" ). Міф про Гарбо зміцнів після 1941 року, коли вона пішла з кіно і уникала появ на публіці.

Читати Далі