Сільськогосподарський словник-довідник

Філ. 1: 28 - це ... Що таке Філ. 1: 28?

Філ. 1: 28

І не бійтеся ні в чому супротивників: це для них доказ загибелі, а для вас - спасіння. А це від Бога, Лук. 12: 4 Біблія. Старий і Новий заповіти. Сіноідальний переклад. Біблійна енциклопедія. . арх. Никифор. 1891.

Читати Далі
Хникати - це ... Що таке хникати?

Хникати

Хникати плачу, хникаєш і -аю, -аешь; хникати і пхикає; НСВ. Розм. 1. Плакати, видаючи монотонні неголосні звуки, засмучений або домагаючись свого (зазвичай про дитину). Х. від втоми, від нетерпіння. Перестань х. ! 2. Скаржитися на що-л. , Плакатися, нити. Тобі нічого х. ! Вічно пхикає, скаржачись то на сім'ю, то на здоров'я.

Читати Далі
Борхес (borges) Xорхе Луїс - це ... Що таке Борхес (Borges) Xорхе Луїс?

Борхес (borges) Xорхе Луїс

Борхес (Borges) Xорхе Луїс (1899-1986), аргентинський письменник. У фантастичній за сюжетами новелістиці, свого роду вигадках-притчах (збірники "Вигадані історії", 1944; "Алеф", 1949; "Рядки що біжать піщинок", 1975) світ постає як особлива реальність, а безвихідно замкнений в ілюзорних лабіринтах просторів і часів герой осмислюється як читач або автор Книги-Всесвіту, розгадувати таємницю свого існування, який шукає свідоцтв цілісності і осмисленості світу.

Читати Далі
Бернард Клервоський Бернард - це ... Що таке Бернард Клервоський Бернард?

Бернард Клервоський Бернард

Бернард Клервоський Бернард (bernar de Clairvaux) (1090-1153) - французький теолог-містик, абат монастиря в Клерво, впливав на церковно-політичне життя Зап. Європи, був натхненником 2-го хрестового походу. Виступав проти теологічного раціоналізму П. Абеляра. Великий Енциклопедичний словник. 2000.

Читати Далі