Сільськогосподарський словник-довідник

АКУСТИЧНИЙ ІМПЕДАНС - це ... Що таке АКУСТИЧНИЙ ІМПЕДАНС?

АКУСТИЧНИЙ ІМПЕДАНС

АКУСТИЧНИЙ ІМПЕДАНС - комплексне опір, яке представляє собою відношення комплексної амплітуди звукового тиску до амплітуди об'ємної швидкості коливань. Вводиться при розгляді коливань акустичної системи (випромінювачів, рупорів, труб і т. Д.). Великий Енциклопедичний словник. 2000.

Читати Далі
Суд. 1: 26 - це ... Що таке Суд. 1: 26?

Суд. 1: 26

І пішов той чоловік до краю хіттеян, і збудував місто, і назвав ім'я йому: Луз. Це ім'я його аж до сьогодні. Нав. 16: 2 Біблія. Старий і Новий заповіти. Сіноідальний переклад. Біблійна енциклопедія. . арх. Никифор. 1891.

Читати Далі
Биссусом - це ... Що таке биссусом?

Биссусом

Биссусом - 1) секрет біссусовой залози (наявної в нозі у двостулкових молюсків), твердіє при виділенні в міцні нитки, якими молюск прикріплюється до субстрату. З биссусом молюска пінни і інших в давнину виготовляли особливу тканину - виссон 2)] Грибкова хвороба ікри риб, при якій нитки гіфів грибка обволікають суцільним шаром кожну ікринку.

Читати Далі
Чис. 26: 58 - це ... Що таке Чис. 26: 58?

Чис. 26: 58

Оце роди Левієві: рід Левіїв, рід Хевроніїв, рід Махліїв, рід Мушіїв, рід Кореїв. Від Амрама. Біблія. Старий і Новий заповіти. Сіноідальний переклад. Біблійна енциклопедія. . арх. Никифор. 1891.

Читати Далі
Всього - це ... Що таке найбільше?

Всього

ВСЬОГО I. до Весь і Все. II. їхніх місцях. нареч. Разом, в загальному. В. витрачено сто рублів. В. у відділі двадцять співробітників. III. частка. Вказує на обмежену кількість кого-, чого-л. ; не більш ніж; тільки. Гостей буде в. четверо. До іспиту залишилося в. два дні. В. в десяти кроках. ◁ Всього лише; всього лише; всього-то, в зн.

Читати Далі
Добродєєв Олег Борисович - це ... Що таке Добродєєв Олег Борисович?

Добродєєв Олег Борисович

Добродєєв Олег Борисович (р. 1959), журналіст, генеральний директор "Телекомпанії НТВ" (з 1997 ). На телебаченні з 1983 Організатор служби новин "Вести" (Держтелерадіо, 1990). Один з організаторів і головний редактор (з 1993) інформаційної служби, віце-президент (з 1994) телекомпанії НТВ. Великий Енциклопедичний словник.

Читати Далі