Велика радянська енциклопедія

4Цар. 5: 9 - це ... Що таке 4Цар. 5: 9?

4Цар. 5: 9

І прибув Нааман зо своїми кіньми і на колісниці своїй, і зупинився біля входу в будинок Єлісєєв. Біблія. Старий і Новий заповіти. Сіноідальний переклад. Біблійна енциклопедія. . арх. Никифор. 1891.

Читати Далі
Сущий - це ... Що таке Сущий?

Сущий

(Я єсмь, Який єсмь) - одне з імен Божих, що виражають самобутність, вічність і незмінність істоти Божого. см. Біблія. Старий і Новий заповіти. Сіноідальний переклад. Біблійна енциклопедія. . арх. Никифор. 1891.

Читати Далі
Мівсам - це ... Що таке Мівсам?

Мівсам

(Запашний): а) (Бут. 25: 13) син Ізмаїла. б) (1Пар. 4: 25) начальник в поколінні Сімеонітян. Біблія. Старий і Новий заповіти. Сіноідальний переклад. Біблійна енциклопедія. . арх. Никифор. 1891.

Читати Далі
Крискент - це ... Що таке Крискент?

Крискент

(Зростаючий) (2 Тим. 4: 10) - один з 70 апостолів, співробітник св. ап. Павла, посланий ним до Галатії, де він проповідував Євангеліє і був єпископом. За переказами, помер мученицькою смертю за Трояне. Пам'ять його звершується Церквою 4 січня і 30 липня. Біблія. Старий і Новий заповіти. Сіноідальний переклад.

Читати Далі
Гададріммона - це ... Що таке Гададріммона?

Гададріммона

( Зах. 12: 11). З порівняння зазначеного місця зі словами (2Хр. 35: 22, 25) має думати, що цей самий місто племени по той перебував в долині Мегіддо, поблизу якої був смертельно поранений, Йосип, благочестивий цар юдейський, в битві з єгиптянами, смерть якого була гірко оплакана усією Юдеї та Ізраїлем.

Читати Далі
Числа 31: 47 - це ... Що таке Числа 31: 47?

Числа 31: 47

З половини Ізраїлевих синів взяв Мойсей одну п'ятдесяту частину з людини та зо скотини, та й дав їх Левитам, виконуючим сторожу Господньої скинії, як Господь наказав був Мойсеєві. Біблія. Старий і Новий заповіти. Сіноідальний переклад. Біблійна енциклопедія. . арх. Никифор. 1891.

Читати Далі
Елзавад - це ... Що таке Елзавад?

Елзавад

(Богом даний) - ім'я двох чоловіків: а) (1Пар. 12: 12) один з Ґадівців, який перейшов до Давида до твердині в пустелі; б) (1Пар. 26: 7) Левит син Шемаії, один з воротарів. Біблія. Старий і Новий заповіти. Сіноідальний переклад. Біблійна енциклопедія. . арх. Никифор. 1891.

Читати Далі