Велика радянська енциклопедія

Четверта книга Царств 21: 3 - це ... Що таке Четверта книга Царств 21: 3?

Четверта книга Царств 21: 3

І він знову побудував пагірки, що їх винищив був його батько Єзекія, і понаставляв жертівники для Ваала, і зробив діброву, як зробив Ахав, цар Ізраїлів і вклонявся всім небесним світилам та служив йому. 2Хр. 33: 3 Біблія. Старий і Новий заповіти. Сіноідальний переклад. Біблійна енциклопедія. . арх. Никифор.

Читати Далі
Третє Послання Іоанна 1 - це ... Що таке Третє Послання Іоанна 1?

Третє Послання Іоанна 1

[1] Привітання Гаєві: радість, що він "ходить в істині". [5] Похвала за прийняття в будинок мандрівних працівників. [9] Застереження, нас і похвала Димитрію. [13] Останнє вітання. Біблія. Старий і Новий заповіти. Сіноідальний переклад. Біблійна енциклопедія. . арх. Никифор. 1891.

Читати Далі
Суд. 20: 40 - це ... Що таке Суд. 20: 40?

Суд. 20: 40

Тоді почав підніматися з міста дим стовпом. Веніамін озирнувся назад, і ось, [дим] від усього міста сходить до неба. Нав. 8: 20 Біблія. Старий і Новий заповіти. Сіноідальний переклад. Біблійна енциклопедія. . арх. Никифор. 1891.

Читати Далі
Четверта книга Царств 17: 5 - це ... Що таке Четверта книга Царств 17: 5?

Четверта книга Царств 17: 5

І пішов цар асирійський на всю землю, і прийшов до Самарії, і тримав її в облозі три роки. 4Цар. 18: 10 Біблія. Старий і Новий заповіти. Сіноідальний переклад. Біблійна енциклопедія. . арх. Никифор. 1891.

Читати Далі
Суд. 7: 2 - це ... Що таке Суд. 7: 2?

Суд. 7: 2

І сказав Господь до Гедеона: Численний той народ, що з тобою, не можу Я дав мідіянітян в руки їх, щоб не запишався надо Мною Ізраїль не сказав: "моя рука врятувала мене"; Втор. 8: 17 Біблія. Старий і Новий заповіти. Сіноідальний переклад. Біблійна енциклопедія. . арх. Никифор. 1891.

Читати Далі
Іспанія - це ... Що таке Іспанія?

Іспанія

( 1Мак. 8: 3, Рим. 15: 24, 28). У давнину під цим назвою розумілося весь Ібірійскій або Піринейського півострів, разом з Португалією, який ряснів між іншим срібними та золотими копальнями. Межує на с. Піринейського горами, що відділяють оно від Франції; з усіх інших боків оточений водою. Відділяється від Африки тільки Гібралтарською протокою.

Читати Далі
, Нас - це ... Що таке, нас?

, Нас

Діотр'еф (живиться Зевсом) (3Іоан. 1: 9) - "люблячий бути першим", хтось з християн, був проти істини і відкидав гостинність. Біблія. Старий і Новий заповіти. Сіноідальний переклад. Біблійна енциклопедія. . арх. Никифор. 1891.

Читати Далі