Сільськогосподарський словник-довідник

Анамів - це ... Що таке анамів?

Анамів

Анам'ім (Бут. 10: 13; 1Пар. 1: 11) - син Міцраіма, нащадок Хама, родоначальник кочового народу на півночі Африки. Біблія. Старий і Новий заповіти. Сіноідальний переклад. Біблійна енциклопедія. . арх. Никифор. 1891.

Читати Далі
Стрітення Господнє у храмі - це ... Що таке Стрітення Господнє у храмі?

Стрітення Господнє у храмі

. У сороковий день мав докінчити священний обряд, запропонований в Законі Божому. З часу позбавлення первістків Ізраїлевих від поразки в ніч результату Євреїв з Єгипту, всякої дитя чоловічої статі, первонароджений у матері, приносимо був до Святилищу для подання перед Господом. При цьому випадку мати приносила до священика, на жертву Господу, едінолетнего агнця і молодого голуба або горлицю; якщо ж вона була не в змозі принести агнця, то від неї були потрібні дві горлиці або два молодих голуба.

Читати Далі
Числа 32: 23 - це ... Що таке Числа 32: 23?

Числа 32: 23

Якщо ж не зробите так, то ви згрішили Господеві, і знайте [покарання] за гріх ваш, знайде вас! Біблія. Старий і Новий заповіти. Сіноідальний переклад. Біблійна енциклопедія. . арх. Никифор. 1891.

Читати Далі
Побут. 24: 16 - це ... Що таке Побут. 24: 16?

Побут. 24: 16

Дівиця [була] вродлива з обличчя, діва, якої не пізнав ще її. Вона зійшла до джерела, і наповнила глека свого, та й вийшла. Біблія. Старий і Новий заповіти. Сіноідальний переклад. Біблійна енциклопедія. . арх. Никифор. 1891.

Читати Далі
Числа 7: 3 - це ... Що таке Числа 7: 3?

Числа 7: 3

І принесли свою жертву перед Господом , шість критих возів і дванадцять волів, віз на двох начальників і по віл на одного, і представили це перед скинію. Біблія. Старий і Новий заповіти. Сіноідальний переклад. Біблійна енциклопедія. . арх. Никифор. 1891.

Читати Далі
Клавдій - це ... Що таке Клавдій?

Клавдій

Кл'авдій (Діян. 11: 28; Діян. 18: 2; Деян. 28: 17; Рим. 16: 3) - римський імператор (41-54 рр. по-РХ ), за царювання якого був сильний голод у багатьох країнах. На дев'ятому році свого царювання видав указ про вигнання євреїв з Риму, який, проте, незабаром був негласно відмінено. Отруєний своєю четвертою дружиною Агрипиною.

Читати Далі
Петору - це ... Що таке Петору?

Петору

Пеф'ор (тріщина, отвір) (Чис. 22: 5; Втор. 23: 4) - місто або місцевість в Месопотамії при річці Євфрат, родом з якої був пророк Валаам (як вважають, перебувала на південь від Каркеміші ). Біблія. Старий і Новий заповіти. Сіноідальний переклад. Біблійна енциклопедія. . арх. Никифор. 1891.

Читати Далі
Кенаф - це ... Що таке Кенаф?

Кенаф

Кен'аф (володіння) (Чис. 32: 42; 1Пар. 2: 23) - місто в Галааді на схід від Геннісаретського озера (нині селище Канаваті). Біблія. Старий і Новий заповіти. Сіноідальний переклад. Біблійна енциклопедія. . арх. Никифор. 1891.

Читати Далі
Хархаїн - це ... Що таке Хархаїн?

Хархаїн

(Захисник, охоронець) (Неєм. 3: 8) - одна з осіб, чинили Ієрусалимську стіну при Неємії. Біблія. Старий і Новий заповіти. Сіноідальний переклад. Біблійна енциклопедія. . арх. Никифор. 1891.

Читати Далі